Collection: Products
-
Needling Tool Barista Buddy
Regular price 20,90 €Sale price 20,90 € Regular price -
Carnations Plaisir Bio ・ 40gr.
Regular price 4,70 €Sale price 4,70 € Regular price11,75 € pro 100g -
Sold outNero Dark Chocolate · La Perla
Regular price from 1,30 €Sale price from 1,30 € Regular price8,66 € pro 100gSold out -
Nicaragua Organic Miraflor Cooperativa
chocolatey • fruityMediumRegular price from 10,80 €Sale price from 10,80 € Regular price -
Nicolywood High Five For all dishes | Gourmet Manufactory Trier
Regular price 8,50 €Sale price 8,50 € Regular price8,50 € pro 100g -
Nicolywood Italian Style For all dishes | Gourmet Manufactory Trier
Regular price 8,50 €Sale price 8,50 € Regular price8,50 € pro 100g -
Nicolywood New York Style For all dishes | Gourmet Manufactory Trier
Regular price 8,50 €Sale price 8,50 € Regular price8,50 € pro 100g -
Nuova Ricambi Milchaufschäumer BOY Cappuccinatore / Milchaufschäumer
Regular price 94,90 €Sale price 94,90 € Regular price -
Nuova Ricambi Milchkännchenspüler Professioneller Pitcher Rinser für Baristas
Regular price 134,90 €Sale price 134,90 € Regular price -
Nuova Ricambi Milchkännchenspüler Professioneller Pitcher Rinser für Baristas
Regular price 164,90 €Sale price 164,90 € Regular price -
Oriental Night For meat and fish dishes | Gourmet Manufactory Trier
Regular price from 8,50 €Sale price from 8,50 € Regular price8,50 € pro 100g -
Oxfam Organic Milk Praline Bars 47 g / Fairtrade
Regular price 2,00 €Sale price 2,00 € Regular price4,25 € pro 100g -
Oxfam Organic Milk Chocolate Bars 50 g / Fairtrade
Regular price 2,00 €Sale price 2,00 € Regular price4,00 € pro 100g -
Oxfam Organic Bars "Brazilian Nuts" 47 g / Fairtrade
Regular price 2,00 €Sale price 2,00 € Regular price4,25 € pro 100g -
Oxfam Organic Sesame Bars 20 g / Fairtrade
Regular price 1,20 €Sale price 1,20 € Regular price6,00 € pro 100g -
Persian apple Fruit tea · Althaus Pyra Pack
Regular price 7,20 €Sale price 7,20 € Regular price7,20 € pro 100g -
Peru Organic Grade 1 Chachapoyas
chocolatey • floweryStrongRegular price from 11,50 €Sale price from 11,50 € Regular price -
Peru Pangoa decaffeinated CO₂ Bio Decaffeinated
chocolatey • sweet • nuttyMediumRegular price from 12,90 €Sale price from 12,90 € Regular priceSold out -
Pesca Amaretto 3 Chocolates · La Perla
Regular price from 1,30 €Sale price from 1,30 € Regular price8,66 € pro 100g -
Black Malabar pepper Plaisir Bio ・ 60gr.
Regular price 5,00 €Sale price 5,00 € Regular price8,33 € pro 100gSold out -
Mushroom cream sauce Gourmet Manufactory Trier
Regular price 8,50 €Sale price 8,50 € Regular price8,50 € pro 100g -
Pistachio Pistachio · La Perla
Regular price from 1,30 €Sale price from 1,30 € Regular price8,66 € pro 100g