Collection: Products
-
Urkorn 1330 – Traditionelle Backmischung mit Emmer 1000gr. / Wagner Mühle
Regular price 5,90 €Sale price 5,90 € Regular price0,59 € pro 100g -
Vata Chai Tea Organic Powder · Agave & Vanilla · Plaisir
Regular price from 12,50 €Sale price from 12,50 € Regular price3,57 € pro 100g -
Sales shelf Mondo del Caffè / Delicatessens, Retail
Regular price 620,00 €Sale price 620,00 € Regular price -
From plant to cup - Roastery tour Book your participation now
Regular price 49,00 €Sale price 49,00 € Regular price -
Storage container 350 g · for loose tea · Althaus
Regular price 6,90 €Sale price 6,90 € Regular price -
Wagners süßer Alleskönner – Feine Hefe-Backmischung 500gr. / Wagner Mühle
Regular price 4,90 €Sale price 4,90 € Regular price0,98 € pro 100g -
Water filter / Pad M Rocket
Regular price 16,50 €Sale price 16,50 € Regular price -
Water filter cartridge 1 piece · Claris Smart+ · Jura
Regular price 15,90 €Sale price 15,90 € Regular price -
Water filter cartridge 1 piece · CLARIS Pro Smart+ Professional · Law
Regular price 37,50 €Sale price 37,50 € Regular price -
Sold out -
Weizenvollkornmehl – Nährstoffreiches Spezialmehl 2500gr. / Wagner Mühle
Regular price 4,90 €Sale price 4,90 € Regular price1,96 € pro kg -
Gift voucher code To redeem in the online shop
Regular price from 5,00 €Sale price from 5,00 € Regular price -
Sold outGift card Redeemable in our branches
Regular price from 5,00 €Sale price from 5,00 € Regular priceSold out -
Wi-Fi connection Law
Regular price 28,75 €Sale price 28,75 € Regular price